12 kwietnia 2023

1. Trwa Oktawa  Wielkanocna.   Kościół  nie ustaje   w uwielbieniu Chrystusa  Zmartwychwstałego i  dziękczynieniu za  dary wielkanocne. Każdy  dzień  Oktawy  obchodzi  się  jako  uroczystość Pańską. W tym  szczególnym  czasie  przez  nowennę przygotowujemy się  do święta Bożego Miłosierdzia w II  Niedzielę   Wielkanocną.

W  Niedzielę  Wielkanocna  odpust  dla  członków  Żywego  Różańca.

2. Jutro  poniedziałek w Oktawie Wielkanocnej.    Taca  na potrzeby Seminarium  Świdnickiego.

3. Msze sw.   w dniu jutrzejszym  według   porządku   niedzielnego. Zapraszamy.

4. Parafia  dziękuje  za ofiary  na  kwiaty  do Bożego Grobu i  za ofiary  na  bieżące  wydatki parafialane.  Dziękujemy pomocnikom parafialnym  za   przygotowanie świątyń    na  Święta  Wielkanocne.

5. Duszpasterstwo  Składa podziękowanie  instytucjom i osobom  prywatnym    za  życzenia świąteczne przysłane  do parafii.  W szczególności  Dziękujemy P. Marszałek  Sejmu  RP Elżbiecie  Witek, senatorom i posłom.

Dziękujemy  naszym Władzom  samorządowym, Starostwu Powiatowemu, Dyrektorom  Szkół i  Stowarzyszeniom i wszystkim osobom prywatnym. Dziękujemy serdecznie  Policji  i Strażakom z  Bolkowa

6. W piątek w oktawie  nie   obowiązuje  wstrzemięźliwość  od  spożywania pokarmów mięsnych.

7. W  piątek, 14  kwietnia  w  KINIE  ZA  ROGIEM  w Bolkowie  film  dokumentalny pt. Medjugorje.  Wstęp  10 zł.

8. W najbliższą niedzielę     będą  zbierane  ofiary  do puszek  na Caritas Świdnicką .

9. Do   nabycia  jest  prasa  katolicka -  wydanie świąteczne, wielkanocne.

Alleluja, Alleluja, Alleluja Jezus Żyje !